Правила користування послугами КОМПЛЕКСУ "БУЛЬБИ"
Сума задатку, внесена за надання послуг у комплексі Бульби НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ
(ст.571 ЦК України).

1.1. Кожен Відвідувач комплексу зобов'язаний дотримуватися цих Правил, дотримуватися правил безпеки, а також підтримувати порядок та чистоту на території Комплексу

1.2 Відвідувач відповідає за псування майна чи устаткування.
При виявленні будь-яких дефектів на початок перебування, Відвідувач зобов'язаний негайно повідомити про це адміністратору.

1.3 Під час відвідування лазні час перевдягання входить у вартість оплаченого сеансу. За 15 хвилин до закінчення сеансу адміністратор попереджає Відвідувача про завершення часу перебування у лазні. При порушенні правил поведінки та користування Комплексом, а також вимушеному видаленні відвідувача із лазні, грошове відшкодування за невикористаний час не повертається.

1.4 Відвідувачі лазні зобов'язані перед початком сеансу перевзутися у змінне взуття на гумовій (протиковзній) підошві.

1.5. Відвідувачі повинні бути обережними при ходьбі по слизькій підлозі біля басейну і в душовій, так як взуття на противослизькій підошві не дає гарантії від падіння, при необережній поведінці

1.6. Відвідувачі повинні шановливо ставитись один до одного і не заважати відпочинку інших відвідувачів.

1.7 У період з 23-00 до 08-00 години в нашому комплексі встановлено режим тиші. Просимо Вас виявляти повагу до Гостей та співробітників комплексу та не створювати незручностей гучною музикою та іншими сторонніми шумами.

1.8 Відвідувачі, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного, токсичного чи іншого сп'яніння, до Комплексу не допускаються.
Діти до 16 років повинні перебувати у Комплексі лише у супроводі дорослих! Відповідальність за безпеку неповнолітніх дітей несуть їхні батьки або повнолітні особи, що їх супроводжують.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
• користуватися послугами лазні Відвідувачам із серцево-судинними та психоневрологічними захворюваннями, а також захворюваннями хребта та опорно-рухового апарату.
• залишати дітей дошкільного та молодшого шкільного віку у Комплексі, без нагляду дорослих;
• стрибати з бортиків басейну та джакузі;
• використовувати миючі засоби, напої у скляній тарі;
• розпорошувати у лазні аерозольні рідини;
• змивати косметику, миючі засоби, маски, пілінги в басейні та джакузі;
• проносити вогнепальну, газову, пневматичну, травматичну та холодну зброю, колюче-ріжучі предмети, а також вибухові та легкозаймисті, токсичні речовини, що сильно пахнуть.
• користуватися басейнами Відвідувачам, які не мають навичок плавання. Адміністрація не несе відповідальності за безпеку таких відвідувачів у разі порушення ними цих Правил.
• входити в будь-які технічні та службові приміщення Комплексу та самостійно регулювати будь-яке інженерно-технічне обладнання. Відвідувачі, які проникли в такі приміщення, несуть повну відповідальність за неполадки та аварії, що сталися в цій зоні.

Відповідальність порушення Правил.

2.1. Несумлінним і таким, що порушує правила відвідування Комплексу Відвідувачам Адміністрація має право відмовити в наступних відвідуваннях без пояснення причини відмови.
При порушенні правил поведінки та користування, а також вимушеному видаленні відвідувача з Комплексу, грошове відшкодування за невикористаний час не провадиться.

2.2. У разі крадіжки чи пошкодження майна з вини Відвідувача він зобов'язаний відшкодувати завдані збитки, а також нести відповідальність за інші допущені ним порушення відповідно до чинного законодавства України.

2.3. Адміністрація комплексу не несе відповідальності за особисті речі Відвідувача (коштовності, годинники, гроші тощо) під час перебування у Комплексі, якщо Відвідувач не передав це на зберігання до сейфу адміністратору.

2.4. Адміністрація не несе відповідальності за шкоду вашому здоров'ю та травматизм, отриманий при недотриманні правил поведінки в Комплексі.

2.5 У разі форс-мажорних обставин (відключення електроенергії, води, газу не з вини адміністрації) час роботи Комплексу може регулюватися Адміністрацією.
Зміна погодних умов є форс-мажорними обставинами, що не може спричиняти повернення та компенсацію вартості оплачених послуг.
Дякуємо за дотримання наших правил!

  АДМІНІСТРАЦІЯ.
(068) 730 - 23 - 32
(063) 256 - 96 - 98
(095) 410 - 46 - 69

Водно - оздоровчий комплекс "Бульби"
м. Дніпро

вул. Будівельників, 23
(068) 730 - 23 - 32
(063) 256 - 96 - 98
(095) 410 - 46 - 69

Водно-оздоровчий
комплекс

м. Дніпро
вул. Будівельників, 23